תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

חלילית

"ברצוני להודות לכן מקרב לב על ההשקעה הענקית, הכשרון והחריצות בפרויקט
מיתוג לאריזות חלילית." משה צור מנכ"ל

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

צילומי אווירה, חלל ביתי פלוס ילדים פלוס כלי נגינה פלוס הרבה שמחה ואם אפשר גם אחים ומשפחה, זו הייתה הדרישה.

איך מתמצתים מצב הרוח ותחושה כללית בסיטואציה מסוימת ובסביבה מסוימת ובכמה תמונות בלבד. לחלילית המון כלי נגינה לילדים, הם ביקשו שנצלם עבורם סיטואציות טיבעיות בהן ילדים נהנים לנגן בכלים, נשמע פשוט לא?

התחלנו עם פרסום שאנחנו מחפשות ילדים ומשפחות חיכניות שרוצות לבוא להצטלם, מיינו לגילאים ולמיקומים גאוגרפים כך שיהיה נוח ומתאים לכולם, משם המשכנו לבחירת החלילים והלבשתם ברהיטים ואקססוריז כך שיתאימו לאווירה אותה אנחנו רוצות לייצר בצילומים. קבענו ימי צילום ונתנו לכל ילד ומשפחה את הזמן איכות והמרחב, לשחק, לנגן, לשיר ולהנות בזמן שאנחנו מצלמות.

Rhyme and rhythm go hand in hand! Kids love fun instruments
.specially shaped for little fingers

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

צילומי פקשוטים

כשניגשנו לצילומי הפקשוטים של הילדים, ההפקה יחסית לצילומי האווירה, היתה כבר פשוטה. ילד אחד שמח, על רקע לבן, מחזיק בכלי הנגינה. אחת מאחורי העדשה והשניה מגישה, מצחיקה, משעשעת ושרה (מזל שהדוגמנים הקטנים שלנו עדיין בגיל שכל שיר נשמע להם אחלה, אפילו אם העורב בכבודו ובעצמו שר מולם).

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

מיתגנו, צילמנו וארזנו

חלילית מייצרת כלי נגינה לגיל הרך מ-1940. הגיעה למשק 8 במטרה לחדש את המיתוג ולרענן את עיצוב אריזות המוצרים. לשם כך פיתחנו במשק שפה/מיתוג: בחרנו פלטה צבעונית, בחרנו פונטים עברית ואנגלית, עבדנו על עיצוב לוגו באנגלית + חידוש לוגו בעברית, פיתחנו brand character, צילמנו הרבה ילדים, צילמנו מוצרים ועבדנו על עיצוב איקונים בסוף התהליך חיברנו את הכל לעיצוב אריזות חדשות עבור חלילית.

"אין ספק שזו הייתה משימה מורכבת שחייבה יצירתיות, למידה וכשרון רב כדי לבדל את מוצרנו ולהקנות למארזי החברה מראה עדכני שתואם דרישות בינלאומיות מגוונות. אני מודה לכן על הסבלנות והתרומה הגדולה להצלחת הפרויקט." משה צור מנכ"ל

דמות מובילה/brand character

עיצוב brand character – מטרתינו הייתה להשאיר את הדמות משעשעת, לשמור על הצבעוניות ועל החיוך להכניס בה דינמיות ויותר אופי שקשור לערכים שאנחנו רוצים לצקת בתדמית החברה.
החלטנו לא להשאיר אותה כסמל שמופיע עם הלוגו אלא שתוסיף עומק למותג ותשעשע אותנו 360 מעלות על כל האריזות.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

צילום מוצרים

כחלק מתהליך המיתוג צילמנו את כל המוצרים כך שיהיו לנו תמונות איכותיות להשתמש בעיצוב האריזות. היום באופן שוטף אנחנו מצלמות לחברת חלילית את המוצרים החדשים אותם הם מפתחים. בסטודיו משק 8 יש לנו כל הציוד הנדרש במטרה להוציא את המוצרים של חלילית במיטבם, החברה משתמשת בצילומים כחומרים לעיצוב הקטלוג, אימג'ים לאריזות ולעיצוב הדוכנים בתערוכות.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

למעבר לאתר חלילית: halilit-israel.co.il

 • slide

סיפור קטן לסיכום

אתם מכירים את זה שיש את הכיסא בבית עליו אנחנו זורקים את הבגדים מהיום יום, אין לנו מושג איך הכיסא הזה נראה, פעם ב שאנחנו מרוקנים פתאום אנחנו מבינים שהוא אדום.

חברה כמו חלילית הבינה כבר ממזמן שאתר האינטרנט לא יכול לעבוד כמו הכיסא הזה בבית, האתר צריך לעבוד ולייצר לקוחות חדשים כל הזמן. הוא צריך להיות מעודכן ועדכני, הוא צריך להיות נח לתפעול והכי חשוב הוא צריך להתאים לקהל היעד. כשסיימנו את תהליך המיתוג עבור כלי הנגינה לילדים התחלנו לעבוד על האתר, כך שבשוטף לחברה יהיה כלי עבודה לעדכן בוא את המוצרים השונים.

הרבה פירות גידלנו במשק במהלך השנים
בחרנו עבורך את השמנים ועסיסייים ביותר

הקליניקה

מיתוג ועיצוב שפה המכילה את כל שרותי המרכז, זו הייתה ההנחיה שקבלנו בתחילת הדרך הוטרינרים ד"ר אבישי גרינגרד וד"ר ענת מילנר: ״היינו רוצים שהלקוחות פוטנציאלים הנתקלים בחלק מהמיתוג שלנו, יבחינו מייד שמדובר במרכז הנותן מספר רב של שרותים לחיות המחמד״

למעבר לעמוד לקוח

חלילית

צילומי אוירה ו- צילומי פקשוטים הם חלק בלתי ניפרד ממיתוג החברה. בחללית כבר הבינו לפני שנים (8 שנים שאנחנו עובדים ביחד, אבל מי סופר) שבנק צילומים כחלק מארגז הכלים הוא לא פחות חשוב מאתר, עמוד פייס או כל נכס דיגיטאלי אחר שקיים לחברה.

למעבר לעמוד לקוח

החבר'ה מאיכילוב, תיאטרון פלייבק

שקט ופוקוס שהביא אותנו לעבוד על עיצוב לוגו חדש עבור העמותה תיאטרון פלייבק – החבר'ה מאיכילוב. החבר׳ה מאיכילוב עובדים עם מערכת הבריאות החינוך והרווחה ועם מנהלים במערכות אלו ומנהלים במשרדים ממשלתיים כבר 17 שנה, כבוד.

בצעדים קטנים ומדוייקים עבדנו עם הערכים החשובים שצריכים לבוא לידי ביטוי בעיצוב הלוגו, תרגמנו אותם ל-השראות ויזואליות והמשכנו לסקיצות עד שהגענו ל-א-ח-ד.

למעבר לעמוד לקוח

דפוס חבצלת

לקחנו איתנו ערימות של סבלנות ויצאנו לפרויקט הקמת האתר עבור בית הדפוס הותיק חבצלת. קבענו יום צילומים, צילמנו את מוצרי הדפוס. קיימנו צילומי וידאו, ערכנו בשיתוף הגרפיטריה והתקדמנו צעד צעד בתוך הפרויקט עד ל-עליית האתר לאוויר. ו-עכשיו שהאתר באוויר אנחנו כל כך שמחות שאפשר להישען לאחור ולהנות מהפידבקים שהחברים בדפוס חבצלת מקבלים על האתר החדש.

למעבר לעמוד לקוח

Webic

אורן קרן, בעלי ומנכ"ל Webic בנה צוות טיסה מנצח. המכיל, קופירייטרים, מעצבים, מתכנתים, מומחי קידום ממומן ומאסטרים של קידום אורגני שרק מחכים לגרום ללקוחות Webic לפרוץ החוצה ולהפוך אותם לכוכבי-על חלל. הם בונים עבורם מערכת בקרה שתוביל אותם לתוצאות מכוכב אחר. הצלחנו לסקרן אותך? כנס לעמוד וגלה עוד פרטים על פרוייקט עיצוב האתר של חברת Webic.

למעבר לעמוד לקוח

Mr.Pretzels

פיתוח שפת המותג למסטר פרצל הישראלי. במטרה להביא את המוצר שלנו לתודעת הצרכנים על ידי הבלטת יתרונות וערכי המותג.
יצירת ארגז כלים חדש לעיצוב המותג, עבודה עם מסרים חדשים ויצירת תמונות. יצירת אלמנטים הבאים לידי ביטוי בכל המוצרים הויזואלים אותם פוגש הצרכן, בפרינט ובדיגיטל, בשאיפה להפוך את המוצר לזכיר יותר.

למעבר לעמוד לקוח

Agilesparks

עיצוב דפי נחיתה ו- עיצוב ניוזלטרים הם מצרך בסיסי לחברה כמו א׳גייל שמעבירה מאות קורסים בשנה בחברות ההיטק הגדולות ביותר בשוק הישראלי. באג׳׳יל דואגים לעדכן את התכנים ואנחנו דואגות שהעידכונים יהיו מונגשים, מזמינים והכי חשוב מתאימים למסר שרוצים להעביר.

למעבר לעמוד לקוח

BeND אדריכלות ועיצוב פנים

״כיף ומעניין להיות מהצד השני״ כתבה לנו האדריכלית דנה ברעלי כץ במייל הראשון אחרי שהחלטנו שיוצאים לדרך.

אבל רגע, מה עם החששות שלנו?! חשבנו פה בסטודיו. עבודה ממעצבת למעצבת מעלה המון סימני שאלה…אז לקחנו שלוק משיקוי האומץ, טעמנו מעוגיית האמונה, שתלנו מחשבה שיהיה טוב ופתחנו בריף חדש בתוכנה.

למעבר לעמוד לקוח

TailorShape

צילום מוצרים ועיצוב קטלוג מוצרים לחברה. יצירת מאגר תמונות איכותיות ככלי עבודה לחנות האמזון של חברת טיילור שייפ. מצרך הכרחי לכל חנות ברשת, ערכנו צילומים מכמה זוייות ומרחקים שונים כפקשוטים צרובים על רקע לבן, כך שגולשי האתר יוכלו לקבל תמונה מלאה לפני שהם מבצעים רכישה מהאתר.

למעבר לעמוד לקוח

רונית זילברשטיין

עיצוב אתר ומיתוג גבוהה, יוקרתי, נקי אבל שלא ירחיק זו הייתה המשימה שלנו בעבודה עם רונית זילברשטיין. לפני כ-10 שנים קיבלנו לעצב לרונית זילברשטיין את האתר ומהר מאוד קיבלנו לעצב גם את כל חומרי המיתוג. מאז ועד היום שמחות וגאות שזה הרומן הכי ארוך שלנו.

למעבר לעמוד לקוח

I-catalog

ב i-catalog הבינו שפרזנטציה מרשימה של מוצרי הפרסום אותם הם ממתגים ומוכרים ללקוחותיהם, תעשה את העבודה, תביא לקוחות חדשים ותגרום לדברים לרוץ. כל פרט נילקח בחשבון בעבודה מול אלדד הבעלים. היתה לנו איתו תקשורת מרתקת במיוחד, היה לו חזון והוא ידע להעביר אלינו על הפיקסל בדיוק מה הוא מצפה מהאתר. מרגש לשמוע את המילים עכשיו, אחרי שהאתר עלה לאויר:

למעבר לעמוד לקוח

זלדה - Truk בנווה ירק

מיתוג עגלת קפה, אנחנו מאמינות שתהליך מיתוג נכון יוצר עוגן בלב הלקוחות. לקוח צריך משהו להיאחז בו כדי שיחזור לעגון את סירתו באותו מקום שוב ושוב, כלומר, ירכוש באותו המקום באותה עגלת קפה בכל בוקר מחדש. יצירת שפה ויזואלית עשירה תייצר חיבור נאמן עם הצרכנים שלנו.

למעבר לעמוד לקוח

TCM

מעניקה ללקוחותיה אפשרות להנות מהכנסה פסיבית באמצעות כוחו של הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. בין לקוחות החברה נמצאים חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, יזמים, שכירים, עצמאיים וגמלאים הנהנים מבעלות עסק דיגיטלי המעניק להם הכנסות ורווחים. 

למעבר לעמוד לקוח

אינטל

פנתה אלינו רכזת קשרי קהילה של אינטל במטרה שנצלם עבורם תמונות פרופיל לכל עובדי המחלקה הצילומים יתקיימו במשרדים של החברה בסניפים חיפה, קרית גת ופתח תקווה.
לאחר הצילומים היה נחמד לקבל את ההודעה: ״היי ענת! בוקר טוב : ) תודה רבה לך! היה מצויין לכולנו ויצאנו ממש מרוצות!״ רויטל מנהלת מחלקת משאבי אנוש.

למעבר לעמוד לקוח

קבוצת רובין

רובינגרופ פנו אלינו במטרה שנעצב עבורם אתר לחברה. הם פועלים בשוק הנדלן כבר המון שנים וחיפשו את הפלטפורמה הראויה להציג בה את כל הפרוייקטים עליהם הם עבדו בעבר, עובדים היום ועובדים בעתיד.

למעבר לעמוד לקוח

INTRO אינטרו

אינטרו, נמצאת בחוד החנית בתחומה. מייצגת, מייבאת ומפיצה נעלי בטיחות מהמותגים המובילים ביותר בעולם כבר 25 שנה. לקראת השנה האזרחית החדשה, עברה החברה למקום חדש והחליטה שזו ה-הזדמנות מצויינת לבצע שינוי משמעותי במיתוג מכל הבחינות. אנחנו שמחות וגאות שצלחנו את הדרך וקלענו בול בפוני גם עם אינטרו. תודה רבה לעירית, סמי, שחף ורותם שנתתם לנו את האמון והאמונה לעצב עבורכם את המיתוג החדש.

למעבר לעמוד לקוח

צרו קשר

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  דילוג לתוכן
  חיזרו אלי בבקשה