תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

עיצוב אריזות

האריזה היא הבגד של המוצר ונקודת המפגש הראשונה שלנו עם הצרכן.
האריזה היא שקובעת את הרושם הראשוני על הצרכן והסיכוי היחיד שלנו לאהבה ממבט ראשון.

 • slide
 • slide

האריזה היא שקובעת את הרושם הראשוני שעושה המוצר על הצרכן שניגש למדף בחנות.

ככל שהמידע על גבי האריזה יהיה ממוקד יותר, כך תהיה התוצאה מוצלחת יותר. על האריזה לבדל את המוצר, ליצור את הרושם המתוכנן, להכיל את כל המידע האינפורמטיבי לצד המידע השיווקי מבלי שייוצר עומס ותוך שמירה על מראה מקצועי ואמין.

 • slide

לפני שצללנו לתוך עיצוב הקופסה כדאי תענה לעצמך על 6 השאלות הבאות:

1. מה הוא המוצר/השירות שלך? מה היתרונות של המוצר/השירות שלך? במה עדיף המוצר/השירות שלך על פני המתחרים?

2. היכן יימכר המוצר? האם הוא נמכר על מדף, באינטרנט או ברשתות שיווק? האם המוצר מהווה חלק מסדרה קיימת או חדשה? האם המוצר שלך הוא מותג ,או שהחברה המוכרת אותו היא מותג בפני עצמה?

3. מי קהל היעד? למי מיועד המוצר? מתנה ללקוחות קבועים? לאמהות טריות?

4. למה שהלקוח ירצה להשתמש במוצר? ומדוע ירצה לשמור עליו אצלו?

5. כמה הייתה רוצה להשקיע באריזת המוצר, בהתחשב לכמויות שתרצה לייצר מהמוצר?

6. איזו תדמית יש ליצור למוצר? האם תדמית יוקרתית? או באופן מכוון עממית?

דבר איתנו לקבלת פרטים נוספים: 09-8788820 054-8092021

 • slide
 • slide
 • slide

‎יכולת עיצוב ברמה גבוהה, חשיבה רחבה שיווקית-עסקית, ‎יובילו לעיצוב אריזה
סופר מוצלחת.

‎אריזות מעוצבות הן אריזות הנתפרות בהתאמה לצרכיך, למוצר, לתצוגה, למדף, למותג, לשפה ולמסר. האפקט העיצובי יכול לבוא לידי ביטוי בשני מישורים: בגרפיקה, או במבנה האריזה וחשוב לתכנן קדימה ולהסתכל על אריזה כחלק מסדרה, בייחוד בתחום המזון ולחשוב כיצד היא תשב עם אחיותיה על המדף ומה יהיה הערך המוסף למיתוג החברה, כאשר כל האריזות יוצגו כסדרה.
‎בזירה הצרכנית אנחנו מנהלים מלחמה כמעט בלתי אפשרית על ליבו וכיסו של הלקוח. בבליל המסרים , הרעשים והדיסוננסים, אנו חייבים למשוך את תשומת ליבו. האריזה היא נקודת המפגש הראשונה שלנו עם הצרכן. האריזה היא הסיכוי היחיד שלנו לאהבה ממבט ראשון.

רוצה שנתחיל לצלול לאריזה שלך ?
צור איתנו קשר studio@meshek8.co.il

פרוייקטים נבחרים

הרבה פירות גידלנו במשק במהלך השנים
בחרנו עבורך את השמנים ועסיסייים ביותר

הקליניקה

הקליניקה

מיתוג ועיצוב שפה המכילה את כל שרותי המרכז, זו הייתה ההנחיה שקבלנו בתחילת הדרך הוטרינרים ד"ר אבישי גרינגרד וד"ר ענת מילנר: ״היינו רוצים שהלקוחות פוטנציאלים הנתקלים בחלק מהמיתוג שלנו, יבחינו מייד שמדובר במרכז הנותן מספר רב של שרותים לחיות המחמד״

למעבר לעמוד לקוח
חלילית

חלילית

צילומי אוירה ו- צילומי פקשוטים הם חלק בלתי ניפרד ממיתוג החברה. בחללית כבר הבינו לפני שנים (8 שנים שאנחנו עובדים ביחד, אבל מי סופר) שבנק צילומים כחלק מארגז הכלים הוא לא פחות חשוב מאתר, עמוד פייס או כל נכס דיגיטאלי אחר שקיים לחברה.

למעבר לעמוד לקוח
החבר'ה מאיכילוב, תיאטרון פלייבק

החבר'ה מאיכילוב, תיאטרון פלייבק

שקט ופוקוס שהביא אותנו לעבוד על עיצוב לוגו חדש עבור העמותה תיאטרון פלייבק – החבר'ה מאיכילוב. החבר׳ה מאיכילוב עובדים עם מערכת הבריאות החינוך והרווחה ועם מנהלים במערכות אלו ומנהלים במשרדים ממשלתיים כבר 17 שנה, כבוד.

בצעדים קטנים ומדוייקים עבדנו עם הערכים החשובים שצריכים לבוא לידי ביטוי בעיצוב הלוגו, תרגמנו אותם ל-השראות ויזואליות והמשכנו לסקיצות עד שהגענו ל-א-ח-ד.

למעבר לעמוד לקוח
Webic

Webic

אורן קרן, בעלי ומנכ"ל Webic בנה צוות טיסה מנצח. המכיל, קופירייטרים, מעצבים, מתכנתים, מומחי קידום ממומן ומאסטרים של קידום אורגני שרק מחכים לגרום ללקוחות Webic לפרוץ החוצה ולהפוך אותם לכוכבי-על חלל. הם בונים עבורם מערכת בקרה שתוביל אותם לתוצאות מכוכב אחר. הצלחנו לסקרן אותך? כנס לעמוד וגלה עוד פרטים על פרוייקט עיצוב האתר של חברת Webic.

למעבר לעמוד לקוח
Agilesparks

Agilesparks

עיצוב דפי נחיתה ו- עיצוב ניוזלטרים הם מצרך בסיסי לחברה כמו א׳גייל שמעבירה מאות קורסים בשנה בחברות ההיטק הגדולות ביותר בשוק הישראלי. באג׳׳יל דואגים לעדכן את התכנים ואנחנו דואגות שהעידכונים יהיו מונגשים, מזמינים והכי חשוב מתאימים למסר שרוצים להעביר.

למעבר לעמוד לקוח
TailorShape

TailorShape

צילום מוצרים ועיצוב קטלוג מוצרים לחברה. יצירת מאגר תמונות איכותיות ככלי עבודה לחנות האמזון של חברת טיילור שייפ. מצרך הכרחי לכל חנות ברשת, ערכנו צילומים מכמה זוייות ומרחקים שונים כפקשוטים צרובים על רקע לבן, כך שגולשי האתר יוכלו לקבל תמונה מלאה לפני שהם מבצעים רכישה מהאתר.

למעבר לעמוד לקוח
קבוצת רובין

קבוצת רובין

רובינגרופ פנו אלינו במטרה שנעצב עבורם אתר לחברה. הם פועלים בשוק הנדלן כבר המון שנים וחיפשו את הפלטפורמה הראויה להציג בה את כל הפרוייקטים עליהם הם עבדו בעבר, עובדים היום ועובדים בעתיד.

למעבר לעמוד לקוח
רונית זילברשטיין

רונית זילברשטיין

עיצוב אתר ומיתוג גבוהה, יוקרתי, נקי אבל שלא ירחיק זו הייתה המשימה שלנו בעבודה עם רונית זילברשטיין. לפני כ-10 שנים קיבלנו לעצב לרונית זילברשטיין את האתר ומהר מאוד קיבלנו לעצב גם את כל חומרי המיתוג. מאז ועד היום שמחות וגאות שזה הרומן הכי ארוך שלנו.

למעבר לעמוד לקוח
I-catalog

I-catalog

ב i-catalog הבינו שפרזנטציה מרשימה של מוצרי הפרסום אותם הם ממתגים ומוכרים ללקוחותיהם, תעשה את העבודה, תביא לקוחות חדשים ותגרום לדברים לרוץ. כל פרט נילקח בחשבון בעבודה מול אלדד הבעלים. היתה לנו איתו תקשורת מרתקת במיוחד, היה לו חזון והוא ידע להעביר אלינו על הפיקסל בדיוק מה הוא מצפה מהאתר. מרגש לשמוע את המילים עכשיו, אחרי שהאתר עלה לאויר:

למעבר לעמוד לקוח
TCM

TCM

מעניקה ללקוחותיה אפשרות להנות מהכנסה פסיבית באמצעות כוחו של הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. בין לקוחות החברה נמצאים חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, יזמים, שכירים, עצמאיים וגמלאים הנהנים מבעלות עסק דיגיטלי המעניק להם הכנסות ורווחים. 

למעבר לעמוד לקוח
אינטל

אינטל

פנתה אלינו רכזת קשרי קהילה של אינטל במטרה שנצלם עבורם תמונות פרופיל לכל עובדי המחלקה הצילומים יתקיימו במשרדים של החברה בסניפים חיפה, קרית גת ופתח תקווה.
לאחר הצילומים היה נחמד לקבל את ההודעה: ״היי ענת! בוקר טוב : ) תודה רבה לך! היה מצויין לכולנו ויצאנו ממש מרוצות!״ רויטל מנהלת מחלקת משאבי אנוש.

למעבר לעמוד לקוח

צרו קשר

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  דילוג לתוכן
  חיזרו אלי בבקשה