תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

Agile Sparks - הדרכה, ייעוץ, ליווי והטמעה

עיצוב ניוזלטרים, עיצוב דפי נחיתה ומענה שותף של שרותי הסטודיו

 • slide

חברת AgileSparks שולחת ללקוחותיה ניוזלטר באופן קבוע הסיבות מאוד ברורות:

לצורך פרסום מוצר חדש או במקרה שלהם קורסים חדשים, סדנאות, מיטאפים, מיקוד קהל היעד ובכלל שימור לקוחות קיימים.
איך ניתן לייצר ניוזלטר חדש בכל חודש, לפעמים אפילו כמה ניוזלטרים בחודש אחד ועדיין להישאר עם אחוזי פתיחה גבוהים והמרות יפות?

בסטודיו אנחנו מתכננות את הניוזלטר על-פי העקרונות הבאים:

ראשית אפיון השרות או המוצר אותו הם מציעים. לאחר מכן חלוקה וקביעת הירכיות, כלומר קביעת סדר הופעת התוכן בניוזלטר.
אנחנו דואגות לאימג׳ עוצר נשימה המציג בדרך זו או אחרת את הסדנה אותה הם רוצים לקדם. חשוב לנו שהניוזלטר יעורר סקרנות להיכנס, לקרוא את הטקסטים והכי חשוב לבסוף להירשם לסדנה, כלומר לייצר הנעה לפעולה, כזו שבאמת עובדת. הכותרת צריכה להיות קצרה, הטקסטים בניוזלטר צריכים להיות עניינים, אנשים לא קוראים כל דבר שהם רואים, לכן, תמונות, איקונים וכותרת נכונה תשכנע את הקורא שכדאי לו להמשיך לקרוא והרשם בסופו של דבר.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

בכיוון הפוך או מדיגיטל לדפוס

כשהתחלנו לעבוד בסטודיו לפני לא מעט שנים, עיצבנו בעיקר פורמטים המיועדים להדפסה, היום מין הסתם רוב הפורמטים עליהם אנחנו עובדות עולים, מופצים ומשווקים ברשת. תודות לשירשים עליהם גדלנו יש לנו את היכולת לתת את המענה לשני הערוצים, לכל אחד מהם יש את הקסם שלו, כשאני מעצבת מוצר לרשת, אני עובדת עליו היום ולמחרת הוא מופץ לקהילה של 10,000 איש כשאני עובדת על מוצא המיועד לדפוס, הוא מוחשי, יש לו את ריח הניר, הוא נישאר ביד. לרוב אנחנו נעדיף להיות ירוקות, כן אם לא שמת לב עד עכשיו ירוק זה לגמרי הצבע שלנו, אבל לעיטים יש צורך כן לחזור לפורמט הישן, חברת AgileSparks עורכת כנסים, מיטאפים וסדנאות וכן מדי פעם צריכה לתת למבקריה Giveaway, ברושור או קטלוג.

כמו מהתיכון לצבא, מ- ניוזלטר ל- דפי נחיתה

בניוזלטר נפרסם כנס, קורסים או כמה מיטאפים המתקיים בקרוב, כל אחד מהם נקשר לדף נחיתה ספציפי המיועד רק התוכן הרלונטי. הדף נחיתה יכיל במקום אחד את כל המידע הנחוץ לגולש, מתי מתקיים המפגש, מה יהיה התוכן וכמובן איפה נירשמים, אנחנו כמובן לא שנשלח את הגולש לחפש את התוכן בכל דפי האתר, שם ככל הנראה נאבד אותו.

רוצה שנעצב עבורך עמוד נחיתה? לפרטים נוספים 09-8788820

פרוייקטים נבחרים

הרבה פירות גידלנו במשק במהלך השנים
בחרנו עבורך את השמנים ועסיסייים ביותר

הקליניקה

הקליניקה

מיתוג ועיצוב שפה המכילה את כל שרותי המרכז, זו הייתה ההנחיה שקבלנו בתחילת הדרך הוטרינרים ד"ר אבישי גרינגרד וד"ר ענת מילנר: ״היינו רוצים שהלקוחות פוטנציאלים הנתקלים בחלק מהמיתוג שלנו, יבחינו מייד שמדובר במרכז הנותן מספר רב של שרותים לחיות המחמד״

למעבר לעמוד לקוח
חלילית

חלילית

צילומי אוירה ו- צילומי פקשוטים הם חלק בלתי ניפרד ממיתוג החברה. בחללית כבר הבינו לפני שנים (8 שנים שאנחנו עובדים ביחד, אבל מי סופר) שבנק צילומים כחלק מארגז הכלים הוא לא פחות חשוב מאתר, עמוד פייס או כל נכס דיגיטאלי אחר שקיים לחברה.

למעבר לעמוד לקוח
החבר'ה מאיכילוב, תיאטרון פלייבק

החבר'ה מאיכילוב, תיאטרון פלייבק

שקט ופוקוס שהביא אותנו לעבוד על עיצוב לוגו חדש עבור העמותה תיאטרון פלייבק – החבר'ה מאיכילוב. החבר׳ה מאיכילוב עובדים עם מערכת הבריאות החינוך והרווחה ועם מנהלים במערכות אלו ומנהלים במשרדים ממשלתיים כבר 17 שנה, כבוד.

בצעדים קטנים ומדוייקים עבדנו עם הערכים החשובים שצריכים לבוא לידי ביטוי בעיצוב הלוגו, תרגמנו אותם ל-השראות ויזואליות והמשכנו לסקיצות עד שהגענו ל-א-ח-ד.

למעבר לעמוד לקוח
Webic

Webic

אורן קרן, בעלי ומנכ"ל Webic בנה צוות טיסה מנצח. המכיל, קופירייטרים, מעצבים, מתכנתים, מומחי קידום ממומן ומאסטרים של קידום אורגני שרק מחכים לגרום ללקוחות Webic לפרוץ החוצה ולהפוך אותם לכוכבי-על חלל. הם בונים עבורם מערכת בקרה שתוביל אותם לתוצאות מכוכב אחר. הצלחנו לסקרן אותך? כנס לעמוד וגלה עוד פרטים על פרוייקט עיצוב האתר של חברת Webic.

למעבר לעמוד לקוח
Agilesparks

Agilesparks

עיצוב דפי נחיתה ו- עיצוב ניוזלטרים הם מצרך בסיסי לחברה כמו א׳גייל שמעבירה מאות קורסים בשנה בחברות ההיטק הגדולות ביותר בשוק הישראלי. באג׳׳יל דואגים לעדכן את התכנים ואנחנו דואגות שהעידכונים יהיו מונגשים, מזמינים והכי חשוב מתאימים למסר שרוצים להעביר.

למעבר לעמוד לקוח
TailorShape

TailorShape

צילום מוצרים ועיצוב קטלוג מוצרים לחברה. יצירת מאגר תמונות איכותיות ככלי עבודה לחנות האמזון של חברת טיילור שייפ. מצרך הכרחי לכל חנות ברשת, ערכנו צילומים מכמה זוייות ומרחקים שונים כפקשוטים צרובים על רקע לבן, כך שגולשי האתר יוכלו לקבל תמונה מלאה לפני שהם מבצעים רכישה מהאתר.

למעבר לעמוד לקוח
קבוצת רובין

קבוצת רובין

רובינגרופ פנו אלינו במטרה שנעצב עבורם אתר לחברה. הם פועלים בשוק הנדלן כבר המון שנים וחיפשו את הפלטפורמה הראויה להציג בה את כל הפרוייקטים עליהם הם עבדו בעבר, עובדים היום ועובדים בעתיד.

למעבר לעמוד לקוח
רונית זילברשטיין

רונית זילברשטיין

עיצוב אתר ומיתוג גבוהה, יוקרתי, נקי אבל שלא ירחיק זו הייתה המשימה שלנו בעבודה עם רונית זילברשטיין. לפני כ-10 שנים קיבלנו לעצב לרונית זילברשטיין את האתר ומהר מאוד קיבלנו לעצב גם את כל חומרי המיתוג. מאז ועד היום שמחות וגאות שזה הרומן הכי ארוך שלנו.

למעבר לעמוד לקוח
I-catalog

I-catalog

ב i-catalog הבינו שפרזנטציה מרשימה של מוצרי הפרסום אותם הם ממתגים ומוכרים ללקוחותיהם, תעשה את העבודה, תביא לקוחות חדשים ותגרום לדברים לרוץ. כל פרט נילקח בחשבון בעבודה מול אלדד הבעלים. היתה לנו איתו תקשורת מרתקת במיוחד, היה לו חזון והוא ידע להעביר אלינו על הפיקסל בדיוק מה הוא מצפה מהאתר. מרגש לשמוע את המילים עכשיו, אחרי שהאתר עלה לאויר:

למעבר לעמוד לקוח
TCM

TCM

מעניקה ללקוחותיה אפשרות להנות מהכנסה פסיבית באמצעות כוחו של הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. בין לקוחות החברה נמצאים חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, יזמים, שכירים, עצמאיים וגמלאים הנהנים מבעלות עסק דיגיטלי המעניק להם הכנסות ורווחים. 

למעבר לעמוד לקוח
אינטל

אינטל

פנתה אלינו רכזת קשרי קהילה של אינטל במטרה שנצלם עבורם תמונות פרופיל לכל עובדי המחלקה הצילומים יתקיימו במשרדים של החברה בסניפים חיפה, קרית גת ופתח תקווה.
לאחר הצילומים היה נחמד לקבל את ההודעה: ״היי ענת! בוקר טוב : ) תודה רבה לך! היה מצויין לכולנו ויצאנו ממש מרוצות!״ רויטל מנהלת מחלקת משאבי אנוש.

למעבר לעמוד לקוח

צרו קשר

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  דילוג לתוכן
  חיזרו אלי בבקשה