תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

מיתוג

מותג (Brand) צירוף מילים: מוצר + תג. מיתוג הינו אוסף הסיבות רציונאליות ופסיכולוגיות, המסבירות מדוע לשלם יותר או פחות עבור מוצר דומה/זהה.

מדוע להשקיע במיתוג כמו שצריך לעסק שלך?

מיתוג עסקים ישמש את החברה או המוצר כעוגן בלב הלקוחות. לקוח צריך משהו להיאחז בו בכדי שהוא יחזור לעגון את סירתו באותו המקום שוב ושוב, כלומר יקנה באותו המקום או יחזור להשתמש באותו השרות.

בעזרת מיתוג עסקי נכון שחברתנו מציעה, יפתח הלקוח את אותן רגשות כלפי המוצר או השירות אותו הוא מקבל. יש שישווה יצירת מיתוג לעסקים ליצירת קשר חדש בין שני אנשים. לאחר ההיכרות הראשונית, ישנה תקופה של “למידת הצד השני” ושיתוף בערכים ובאמונות. אם הערכים באמת משותפים לשני הצדדים, נוצר קשר. אם לא, הם הולכים איש איש לדרכו. בתור חברת מיתוג כאשר אנו עובדים על מיתוג עסקי ללקוח מסוים, ממש כמו ביצירת קשר בין בני אדם, קיימים שלבים.
ראשית יש להביא את המוצר לתודעת הצרכנים על מנת שיתחילו ליצור העדפה. אם הצרכנים מגלים שלמוצר הממותג שלך ולהם יש ערכים משותפים, הם יבחרו במוצר שלך על פני מוצרים אחרים, ולבסוף יהפכו נאמנים. זה ה-goal מבחינתנו במיתוג עסקים שלך.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

חמש שאלות בדרך למיתוג העסק שלך:

1. מה הוא המוצר או השירות אותו אתה מציע? במיתוג לעסקים מאוד חשוב לדעת מה היתרונות של המוצר או השירות? במה עדיף המוצר או השירות שלך על פני המתחרים?

2. היכן יהיה ניתן למצוא את המוצר? או השירות אותו אתה מציע?

3. קהל יעד? למי מיועד השירות שהעסק מציע?

4. מדוע ירצה הלקוח להשתמש בשירות או במוצר? ולחזור להשתמש באותו מוצר או שירות שוב?

5. מה התקציב שלך? כמה אתה מעוניין להשקיע במיתוג העסקי שלך?

 • slide
 • slide

באמצעות חברת מיתוג תוכל להקל על הצרכנים בתהליך הבחירה על ידי הפיכת הברירות לפשוטות יותר.

במקום להציג את המוצר כסתם עוד אופציה לבחירה, המוצר שלך יכול להתחיל ליצור קשר עם הצרכנים. קיום קשר עם המוצר שלך מבטיח שבפעם הבאה שהצרכן יעמוד בפני הברירה בין המוצר שלך לבין מוצר אחר, הוא יטה לכיוון המוצר הממותג שלך. יצירת קשר כזה נקראת מיתוג Branding. ישנם מרכיבים רבים אותם מביא הצרכן בחשבון כאשר הוא מחליט לרכוש מוצר מסוים: מחיר, תועלת נראית לעין, עיצוב אריזה. כאשר חברת מיתוג עובדת על מיתוג עסקי למוצר מסוים, המוצר צועד צעד אחד קדימה בכך שהוא פונה לצרכן ברמה גבוהה יותר מאשר הצגת תכונות פונקציונאליות בלבד. ככל שהמיתוג העסקי איכותי יותר כך מתחזק הקשר בין הצרכן לבין המוצר שלך, הופכות התכונות האחרות לפחות חשובות בעת הקנייה בפועל. צרכנים כבר אינם מקבלים החלטה ליד המדף. הם יוצאים לקניות כשהם כבר יודעים בדיוק מה בכוונתם לקנות.

לכל שאלה, אנחנו זמינות בטל או במייל  8788820 09   studio@meshek8.co.il

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

לסיכום

מיתוג לעסקים אינו מסובך כפי שהוא נתפס. מיתוג עסקי נבנה על ידי שילוב של מחקר, הכרת שוק ואינסטינקט, אנו מפתחים דרך לדבר על המוצר שלך.
ה”סיפור” הזה יהווה בסיס לעיצוב לוגו של המוצר שלך, לאריזה שלו,לעיצוב אתר האינטרנט או כל אותם מקומות אחרים בהם הצרכן בא במגע עם המוצר שלך. ה"סיפור" מסופר פעם אחר פעם ולאורך זמן, באופן עקבי וברור וכך הופך למותג שלך.

רוצה שנתחיל לעבוד על המיתוג עבורך?
זמינות בטל 8788820 09 או במייל studio@meshek8.co.il או שהכי טוב,שנקבע פגישת הכירות?

הרבה פירות גידלנו במשק במהלך השנים
בחרנו עבורך את השמנים ועסיסייים ביותר

הקליניקה

מיתוג ועיצוב שפה המכילה את כל שרותי המרכז, זו הייתה ההנחיה שקבלנו בתחילת הדרך הוטרינרים ד"ר אבישי גרינגרד וד"ר ענת מילנר: ״היינו רוצים שהלקוחות פוטנציאלים הנתקלים בחלק מהמיתוג שלנו, יבחינו מייד שמדובר במרכז הנותן מספר רב של שרותים לחיות המחמד״

למעבר לעמוד לקוח

חלילית

צילומי אוירה ו- צילומי פקשוטים הם חלק בלתי ניפרד ממיתוג החברה. בחללית כבר הבינו לפני שנים (8 שנים שאנחנו עובדים ביחד, אבל מי סופר) שבנק צילומים כחלק מארגז הכלים הוא לא פחות חשוב מאתר, עמוד פייס או כל נכס דיגיטאלי אחר שקיים לחברה.

למעבר לעמוד לקוח

החבר'ה מאיכילוב, תיאטרון פלייבק

שקט ופוקוס שהביא אותנו לעבוד על עיצוב לוגו חדש עבור העמותה תיאטרון פלייבק – החבר'ה מאיכילוב. החבר׳ה מאיכילוב עובדים עם מערכת הבריאות החינוך והרווחה ועם מנהלים במערכות אלו ומנהלים במשרדים ממשלתיים כבר 17 שנה, כבוד.

בצעדים קטנים ומדוייקים עבדנו עם הערכים החשובים שצריכים לבוא לידי ביטוי בעיצוב הלוגו, תרגמנו אותם ל-השראות ויזואליות והמשכנו לסקיצות עד שהגענו ל-א-ח-ד.

למעבר לעמוד לקוח

דפוס חבצלת

לקחנו איתנו ערימות של סבלנות ויצאנו לפרויקט הקמת האתר עבור בית הדפוס הותיק חבצלת. קבענו יום צילומים, צילמנו את מוצרי הדפוס. קיימנו צילומי וידאו, ערכנו בשיתוף הגרפיטריה והתקדמנו צעד צעד בתוך הפרויקט עד ל-עליית האתר לאוויר. ו-עכשיו שהאתר באוויר אנחנו כל כך שמחות שאפשר להישען לאחור ולהנות מהפידבקים שהחברים בדפוס חבצלת מקבלים על האתר החדש.

למעבר לעמוד לקוח

Webic

אורן קרן, בעלי ומנכ"ל Webic בנה צוות טיסה מנצח. המכיל, קופירייטרים, מעצבים, מתכנתים, מומחי קידום ממומן ומאסטרים של קידום אורגני שרק מחכים לגרום ללקוחות Webic לפרוץ החוצה ולהפוך אותם לכוכבי-על חלל. הם בונים עבורם מערכת בקרה שתוביל אותם לתוצאות מכוכב אחר. הצלחנו לסקרן אותך? כנס לעמוד וגלה עוד פרטים על פרוייקט עיצוב האתר של חברת Webic.

למעבר לעמוד לקוח

Mr.Pretzels

פיתוח שפת המותג למסטר פרצל הישראלי. במטרה להביא את המוצר שלנו לתודעת הצרכנים על ידי הבלטת יתרונות וערכי המותג.
יצירת ארגז כלים חדש לעיצוב המותג, עבודה עם מסרים חדשים ויצירת תמונות. יצירת אלמנטים הבאים לידי ביטוי בכל המוצרים הויזואלים אותם פוגש הצרכן, בפרינט ובדיגיטל, בשאיפה להפוך את המוצר לזכיר יותר.

למעבר לעמוד לקוח

Agilesparks

עיצוב דפי נחיתה ו- עיצוב ניוזלטרים הם מצרך בסיסי לחברה כמו א׳גייל שמעבירה מאות קורסים בשנה בחברות ההיטק הגדולות ביותר בשוק הישראלי. באג׳׳יל דואגים לעדכן את התכנים ואנחנו דואגות שהעידכונים יהיו מונגשים, מזמינים והכי חשוב מתאימים למסר שרוצים להעביר.

למעבר לעמוד לקוח

BeND אדריכלות ועיצוב פנים

״כיף ומעניין להיות מהצד השני״ כתבה לנו האדריכלית דנה ברעלי כץ במייל הראשון אחרי שהחלטנו שיוצאים לדרך.

אבל רגע, מה עם החששות שלנו?! חשבנו פה בסטודיו. עבודה ממעצבת למעצבת מעלה המון סימני שאלה…אז לקחנו שלוק משיקוי האומץ, טעמנו מעוגיית האמונה, שתלנו מחשבה שיהיה טוב ופתחנו בריף חדש בתוכנה.

למעבר לעמוד לקוח

TailorShape

צילום מוצרים ועיצוב קטלוג מוצרים לחברה. יצירת מאגר תמונות איכותיות ככלי עבודה לחנות האמזון של חברת טיילור שייפ. מצרך הכרחי לכל חנות ברשת, ערכנו צילומים מכמה זוייות ומרחקים שונים כפקשוטים צרובים על רקע לבן, כך שגולשי האתר יוכלו לקבל תמונה מלאה לפני שהם מבצעים רכישה מהאתר.

למעבר לעמוד לקוח

רונית זילברשטיין

עיצוב אתר ומיתוג גבוהה, יוקרתי, נקי אבל שלא ירחיק זו הייתה המשימה שלנו בעבודה עם רונית זילברשטיין. לפני כ-10 שנים קיבלנו לעצב לרונית זילברשטיין את האתר ומהר מאוד קיבלנו לעצב גם את כל חומרי המיתוג. מאז ועד היום שמחות וגאות שזה הרומן הכי ארוך שלנו.

למעבר לעמוד לקוח

I-catalog

ב i-catalog הבינו שפרזנטציה מרשימה של מוצרי הפרסום אותם הם ממתגים ומוכרים ללקוחותיהם, תעשה את העבודה, תביא לקוחות חדשים ותגרום לדברים לרוץ. כל פרט נילקח בחשבון בעבודה מול אלדד הבעלים. היתה לנו איתו תקשורת מרתקת במיוחד, היה לו חזון והוא ידע להעביר אלינו על הפיקסל בדיוק מה הוא מצפה מהאתר. מרגש לשמוע את המילים עכשיו, אחרי שהאתר עלה לאויר:

למעבר לעמוד לקוח

זלדה - Truk בנווה ירק

מיתוג עגלת קפה, אנחנו מאמינות שתהליך מיתוג נכון יוצר עוגן בלב הלקוחות. לקוח צריך משהו להיאחז בו כדי שיחזור לעגון את סירתו באותו מקום שוב ושוב, כלומר, ירכוש באותו המקום באותה עגלת קפה בכל בוקר מחדש. יצירת שפה ויזואלית עשירה תייצר חיבור נאמן עם הצרכנים שלנו.

למעבר לעמוד לקוח

TCM

מעניקה ללקוחותיה אפשרות להנות מהכנסה פסיבית באמצעות כוחו של הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. בין לקוחות החברה נמצאים חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, יזמים, שכירים, עצמאיים וגמלאים הנהנים מבעלות עסק דיגיטלי המעניק להם הכנסות ורווחים. 

למעבר לעמוד לקוח

אינטל

פנתה אלינו רכזת קשרי קהילה של אינטל במטרה שנצלם עבורם תמונות פרופיל לכל עובדי המחלקה הצילומים יתקיימו במשרדים של החברה בסניפים חיפה, קרית גת ופתח תקווה.
לאחר הצילומים היה נחמד לקבל את ההודעה: ״היי ענת! בוקר טוב : ) תודה רבה לך! היה מצויין לכולנו ויצאנו ממש מרוצות!״ רויטל מנהלת מחלקת משאבי אנוש.

למעבר לעמוד לקוח

קבוצת רובין

רובינגרופ פנו אלינו במטרה שנעצב עבורם אתר לחברה. הם פועלים בשוק הנדלן כבר המון שנים וחיפשו את הפלטפורמה הראויה להציג בה את כל הפרוייקטים עליהם הם עבדו בעבר, עובדים היום ועובדים בעתיד.

למעבר לעמוד לקוח

INTRO אינטרו

אינטרו, נמצאת בחוד החנית בתחומה. מייצגת, מייבאת ומפיצה נעלי בטיחות מהמותגים המובילים ביותר בעולם כבר 25 שנה. לקראת השנה האזרחית החדשה, עברה החברה למקום חדש והחליטה שזו ה-הזדמנות מצויינת לבצע שינוי משמעותי במיתוג מכל הבחינות. אנחנו שמחות וגאות שצלחנו את הדרך וקלענו בול בפוני גם עם אינטרו. תודה רבה לעירית, סמי, שחף ורותם שנתתם לנו את האמון והאמונה לעצב עבורכם את המיתוג החדש.

למעבר לעמוד לקוח

צרו קשר

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  דילוג לתוכן
  חיזרו אלי בבקשה