תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

עיצוב אתרים

מיתוג העסק שלך ברשת כלומר, בנכס הדיגיטלי הכי חשוב שלך, איך לא?! אתר החברה.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

פעם בכל בית ישראלי בסלון, היה את הספר ״כל מקום ואתר״ היום צרוף המילים הזה לוקח אותנו למקום כל כך אחר…פחות לספר, אלא לצורך ממשי. לכל מקום כלומר לכל עסק יש צורך ממשי באתר.

מצאת שקיים לך צורך בחברה לבנייה ול- עיצוב אתרים, מאמינות שכן ולכן הגעת לכאן, זמינות לכל שאלה בטל או במייל 09-8788820 studio@meshek8.co.il

הקמת אתר אינטרנט בשמונה שלבים פשוטים:

בשעה טובה החלטת לבנות אתר אינטרנט. הבנת שצריך ליצור קשר עם חברת עיצוב אתרי אינטרנט, חברת בניית אתרים וגם חברה לאפיון אתרים. אה… וגם חברת אחסון ורגע, כמעט שכחת, גם קידום ומיתוג אם עדיין אין לך. אבל איפה מתחילים? אם זה האתר הראשון שלך רוב הסיכויים שבשלב הזה התבלבלת לגמרי, אבל גם אם לא, הטקסט פה יכול לעזור לך להכניס יותר סדר לדברים ולהפוך את פרויקט הקמת האתר שלך לידידותי למשתמש, כלומר לך.

1. טרום הקמת האתר: לפני שפנית ל- חברה לעיצוב ולבניית אתרים הגדר נכון את מהות האתר, ייעודו ומטרותיו האסטרטגיות. הגדר איזה סוג אתר אתה צריך לעסק שלך, האם אתר מכירתי או אתר תדמיתי, איזה ערך ייחודי הוא יכול לספק לגולשים ומהן המטרות שאמור להשיג עבורך. מענה מוקדם על השאלות האלה יעזור לך לקבל את ההחלטות בהמשך.

2. בחירת שם ושם דומיין לאתר האינטרנט: שם הדומיין הוא למעשה השם שאותו יש לרשום בדפדפן על מנת להגיע לאתר. אם עדיין לא בחרתם שם לאתר זה הזמן לעשות זאת. בבחירת השם, יש להביא בחשבון שיקולים כמו תחום האתר, קלות ההקלדה כלומר שם זכיר וכמובן שם דומיין רלוונטי פנוי.

3. ביצוע אפיון לאתר האינטרנט: חלק זה מאוד חשוב והוא מגיע לפני עיצוב האתר, בכדי לאפיין את אתר האינטרנט שלך אנחנו, סטודיו לעיצוב משק 8, נתכנן את המבנה כך שיענה למטרות לשמם הוא נבנה, נתכנן את הזרימה בין הדפים של האתר, שתהיה נוחה והגיונית לגולשים וכמובן נקח בחשבון התאמה למנועי החיפוש.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

4. חלוקת תוכן וניסוח טקסטים לאתר האינטרנט: תוכל לעשות זאת לבד או בעזרת קופירייטר המתמחה בכתיבה שיווקית לאינטרנט.

5. עיצוב אתרים – סוף סוף הגענו לשלב המעניין מבחינתנו, בתור חברה לעיצוב אתרים. כעת, לאחר שבחרנו שם לאתר, ביצענו אפיון וחילקנו את התוכן, הגיע הזמן להתפנות לנושא עיצוב האתר. נתחיל לעבוד על עיצוב דף הבית ועיצוב הדפים הפנמיים, הכל בהתאם לשפה הוויזואלית של העסק שלך. אם עדיין לא קיימת שפה ויזואלית, אין לך לוגו, גריד קבוע ומיתוג, נשמח לעזור לך בסטודיו משק 8 גם בתחומים אלו. חשוב לציין כי עיצוב אתר נעשה בצורה כזו ששמה את המשתמש במרכז – כי אחרי הכל האתר הזה נועד לשימוש של המשתמש.

6. בניית האתר/פיתוח האתר: לאחר שעיצוב האתר מאושר מבחינתך, מתחיל תהליך בניית האתר. בהנחה והכל סוכם מראש, לא הושארו קצוות פתוחים או פינות חשוכות, אנו מפיחים רוח חיים בעיצוב האתר ומעלים אותו לאוויר.

7. שרת אחסון לקבציי האתר: בהתאם לנפח האתר המשוער ולטכנולוגיה שנבחרה עבורו, נתאים שרת לאחסון האתר. הכוונה היא למיקום בו יושבים קבצי האתר והגולשים יכולים לגשת אליהם באמצעות דפדפן אינטרנט. הדבר דומה לשכירת חנות אמיתית. אנו בעצם שוכרים שטח אחסון, לפי הצרכים שלנו.

8. קידום האתר במנועי חיפוש: האתר כבר באוויר אבל העבודה לא הסתיימה. כאן נכנסת לתמונה עבודת קידום האתר אשר תפקידה לשפר את דירוג האתר בתוצאות החיפוש. זה לא יקרה מהיום למחר, אבל עם קצת סבלנות ולא מעט יצירתיות, אפשר להשיג תוצאות נהדרות.

* Hilo – עיצוב מיני website לחברת חלילית עבור סדרת מוצרים יעודית למבוגרים, ממליצות להיכנס ללינק ולהציץ באתר: halilit-hilo.com

 

נפגשנו בבית קפה קטן/קיוסק לייד האוניברסיטה ת״א

אלדד Icatalog סיפר שהוא חייב אתר חדש, הוא מחפש חברה לעיצוב אתרים עבור פרוייקט זה. הוא מחפש אתר כזה שיפנה בדיוק לקהל היעד שלו שיהיה נשי, שמח, יצירתי, מפתיע ומרענן.

מרגש לשמוע את המילים עכשיו, אחרי שהאתר עלה לאוויר: ״זה מה שאני רציתי, את החזון שלי והצלחתן להביא באתר״

לינק לאתר החדש, כנסו לראות: https://www.icatalog.co.il/

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

נגיד ועמוד הבית שלנו באתר משמש אותנו כמבואת כניסה במשרד

 

ממש כמו בעולם האמיתי, נדאג שיהיה נקי ומזמין, מסודר ונעים, מעט עוגיות וצנצנת סוכריות, ניתן קצת רקע על החברה ונכניס את האווירה הנכונה, נשמור על תוכן סופר מוקפד ובמידת הצורך נרים גם הפקת צילומים אצלך במשרד.

לכל שאלה, אנחנו זמינות בטל או במייל  8788820 09   studio@meshek8.co.il

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

כל מה שרציתם לשאול את הוטרינר שלכם ולעולם לא העזתם?

אמיתי! את כל התוכן, כלומר, את כל התשובות לשאלות אלו תוכלו למצוא באתר החדש של הקליניקה (מרפאה וטרינרית בתל-אביב). שמחות מאוד להציג את הפרי החדש של הסטודיו, עיצוב חדש לאתר של הקליניקה, עכשיו שהחברים בקליניקה הצליחו לאסוף לתוכו את כל שירותי המרכז, כל הסימפטומים שיכולים להופיע אצל בעלי החיים שלנו, את כל המתכונים הכי טעימים שאנחנו יכולים להכין עבורם ועוד ועוד ועוד…כנסו לקליניקה – מרפאה וטרינרית בתל-אביב ותראו בעצמכם: haclinicavet.co.il

* נתון מעניין! בפגישה הראשונה שהתקיימה די מזמן עם Avishai Gruengard ו- Anat Milner הוטרינרים המצוינים והבעלים של הקליניקה (מרפאה וטרינרית בתל-אביב) הופתעתי לגלות שבאתר שהקמנו עבורם לפני לא מעט שנים (האתר הקודם) קיימים מספר עמודים אליהם יש הכי הרבה כניסות ולא, אלו לא העמודים שהייתי מצפה כמו עמודי חיסונים ועמודי המחלות ושות… העמודים אליהם יש הכי הרבה כניסות באתר (תנו לי בתופים) אלו עמודי המתכונים, לדוגמא ״ביסקוויט גורמה לחתולים״ דוגמא נוספת: ״גלידה לכלבים״ או ״עוגיות בננה ובקר לחתולים״ הזוי לא?! וקיימים באתר עוד המון מתכונים מהממים לכלבים ולחתולים.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

לסיכום

הדרך מכאן לאתר החדש שלך קצרה ומהירה! אנו לא מצפות ממך לשלוט ברזי המחשב והאינטרנט. אנו מעניקות לך פיתרון כולל ויעוץ מקצועי לכל אורך התהליך: רכישת דומיין, בניית אפיון, חלוקת התוכן, עיצוב אתר, הקמת אתר אינטרנט והשקתו ברשת, ניהול האתר ועדכון תכנים, הכל תחת קורת גג אחת, סליחה תחת משק אחד, משק 8.

רוצה שנתחיל לעבוד על אתר עבורך?
זמינות בטל 8788820 09 או במייל studio@meshek8.co.il
או שהכי טוב, שנקבע פגישת הכירות?

הרבה פירות גידלנו במשק במהלך השנים
בחרנו עבורך את השמנים ועסיסייים ביותר

הקליניקה

מיתוג ועיצוב שפה המכילה את כל שרותי המרכז, זו הייתה ההנחיה שקבלנו בתחילת הדרך הוטרינרים ד"ר אבישי גרינגרד וד"ר ענת מילנר: ״היינו רוצים שהלקוחות פוטנציאלים הנתקלים בחלק מהמיתוג שלנו, יבחינו מייד שמדובר במרכז הנותן מספר רב של שרותים לחיות המחמד״

למעבר לעמוד לקוח

חלילית

צילומי אוירה ו- צילומי פקשוטים הם חלק בלתי ניפרד ממיתוג החברה. בחללית כבר הבינו לפני שנים (8 שנים שאנחנו עובדים ביחד, אבל מי סופר) שבנק צילומים כחלק מארגז הכלים הוא לא פחות חשוב מאתר, עמוד פייס או כל נכס דיגיטאלי אחר שקיים לחברה.

למעבר לעמוד לקוח

החבר'ה מאיכילוב, תיאטרון פלייבק

שקט ופוקוס שהביא אותנו לעבוד על עיצוב לוגו חדש עבור העמותה תיאטרון פלייבק – החבר'ה מאיכילוב. החבר׳ה מאיכילוב עובדים עם מערכת הבריאות החינוך והרווחה ועם מנהלים במערכות אלו ומנהלים במשרדים ממשלתיים כבר 17 שנה, כבוד.

בצעדים קטנים ומדוייקים עבדנו עם הערכים החשובים שצריכים לבוא לידי ביטוי בעיצוב הלוגו, תרגמנו אותם ל-השראות ויזואליות והמשכנו לסקיצות עד שהגענו ל-א-ח-ד.

למעבר לעמוד לקוח

דפוס חבצלת

לקחנו איתנו ערימות של סבלנות ויצאנו לפרויקט הקמת האתר עבור בית הדפוס הותיק חבצלת. קבענו יום צילומים, צילמנו את מוצרי הדפוס. קיימנו צילומי וידאו, ערכנו בשיתוף הגרפיטריה והתקדמנו צעד צעד בתוך הפרויקט עד ל-עליית האתר לאוויר. ו-עכשיו שהאתר באוויר אנחנו כל כך שמחות שאפשר להישען לאחור ולהנות מהפידבקים שהחברים בדפוס חבצלת מקבלים על האתר החדש.

למעבר לעמוד לקוח

Webic

אורן קרן, בעלי ומנכ"ל Webic בנה צוות טיסה מנצח. המכיל, קופירייטרים, מעצבים, מתכנתים, מומחי קידום ממומן ומאסטרים של קידום אורגני שרק מחכים לגרום ללקוחות Webic לפרוץ החוצה ולהפוך אותם לכוכבי-על חלל. הם בונים עבורם מערכת בקרה שתוביל אותם לתוצאות מכוכב אחר. הצלחנו לסקרן אותך? כנס לעמוד וגלה עוד פרטים על פרוייקט עיצוב האתר של חברת Webic.

למעבר לעמוד לקוח

Mr.Pretzels

פיתוח שפת המותג למסטר פרצל הישראלי. במטרה להביא את המוצר שלנו לתודעת הצרכנים על ידי הבלטת יתרונות וערכי המותג.
יצירת ארגז כלים חדש לעיצוב המותג, עבודה עם מסרים חדשים ויצירת תמונות. יצירת אלמנטים הבאים לידי ביטוי בכל המוצרים הויזואלים אותם פוגש הצרכן, בפרינט ובדיגיטל, בשאיפה להפוך את המוצר לזכיר יותר.

למעבר לעמוד לקוח

Agilesparks

עיצוב דפי נחיתה ו- עיצוב ניוזלטרים הם מצרך בסיסי לחברה כמו א׳גייל שמעבירה מאות קורסים בשנה בחברות ההיטק הגדולות ביותר בשוק הישראלי. באג׳׳יל דואגים לעדכן את התכנים ואנחנו דואגות שהעידכונים יהיו מונגשים, מזמינים והכי חשוב מתאימים למסר שרוצים להעביר.

למעבר לעמוד לקוח

BeND אדריכלות ועיצוב פנים

״כיף ומעניין להיות מהצד השני״ כתבה לנו האדריכלית דנה ברעלי כץ במייל הראשון אחרי שהחלטנו שיוצאים לדרך.

אבל רגע, מה עם החששות שלנו?! חשבנו פה בסטודיו. עבודה ממעצבת למעצבת מעלה המון סימני שאלה…אז לקחנו שלוק משיקוי האומץ, טעמנו מעוגיית האמונה, שתלנו מחשבה שיהיה טוב ופתחנו בריף חדש בתוכנה.

למעבר לעמוד לקוח

TailorShape

צילום מוצרים ועיצוב קטלוג מוצרים לחברה. יצירת מאגר תמונות איכותיות ככלי עבודה לחנות האמזון של חברת טיילור שייפ. מצרך הכרחי לכל חנות ברשת, ערכנו צילומים מכמה זוייות ומרחקים שונים כפקשוטים צרובים על רקע לבן, כך שגולשי האתר יוכלו לקבל תמונה מלאה לפני שהם מבצעים רכישה מהאתר.

למעבר לעמוד לקוח

רונית זילברשטיין

עיצוב אתר ומיתוג גבוהה, יוקרתי, נקי אבל שלא ירחיק זו הייתה המשימה שלנו בעבודה עם רונית זילברשטיין. לפני כ-10 שנים קיבלנו לעצב לרונית זילברשטיין את האתר ומהר מאוד קיבלנו לעצב גם את כל חומרי המיתוג. מאז ועד היום שמחות וגאות שזה הרומן הכי ארוך שלנו.

למעבר לעמוד לקוח

I-catalog

ב i-catalog הבינו שפרזנטציה מרשימה של מוצרי הפרסום אותם הם ממתגים ומוכרים ללקוחותיהם, תעשה את העבודה, תביא לקוחות חדשים ותגרום לדברים לרוץ. כל פרט נילקח בחשבון בעבודה מול אלדד הבעלים. היתה לנו איתו תקשורת מרתקת במיוחד, היה לו חזון והוא ידע להעביר אלינו על הפיקסל בדיוק מה הוא מצפה מהאתר. מרגש לשמוע את המילים עכשיו, אחרי שהאתר עלה לאויר:

למעבר לעמוד לקוח

זלדה - Truk בנווה ירק

מיתוג עגלת קפה, אנחנו מאמינות שתהליך מיתוג נכון יוצר עוגן בלב הלקוחות. לקוח צריך משהו להיאחז בו כדי שיחזור לעגון את סירתו באותו מקום שוב ושוב, כלומר, ירכוש באותו המקום באותה עגלת קפה בכל בוקר מחדש. יצירת שפה ויזואלית עשירה תייצר חיבור נאמן עם הצרכנים שלנו.

למעבר לעמוד לקוח

TCM

מעניקה ללקוחותיה אפשרות להנות מהכנסה פסיבית באמצעות כוחו של הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. בין לקוחות החברה נמצאים חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, יזמים, שכירים, עצמאיים וגמלאים הנהנים מבעלות עסק דיגיטלי המעניק להם הכנסות ורווחים. 

למעבר לעמוד לקוח

אינטל

פנתה אלינו רכזת קשרי קהילה של אינטל במטרה שנצלם עבורם תמונות פרופיל לכל עובדי המחלקה הצילומים יתקיימו במשרדים של החברה בסניפים חיפה, קרית גת ופתח תקווה.
לאחר הצילומים היה נחמד לקבל את ההודעה: ״היי ענת! בוקר טוב : ) תודה רבה לך! היה מצויין לכולנו ויצאנו ממש מרוצות!״ רויטל מנהלת מחלקת משאבי אנוש.

למעבר לעמוד לקוח

קבוצת רובין

רובינגרופ פנו אלינו במטרה שנעצב עבורם אתר לחברה. הם פועלים בשוק הנדלן כבר המון שנים וחיפשו את הפלטפורמה הראויה להציג בה את כל הפרוייקטים עליהם הם עבדו בעבר, עובדים היום ועובדים בעתיד.

למעבר לעמוד לקוח

INTRO אינטרו

אינטרו, נמצאת בחוד החנית בתחומה. מייצגת, מייבאת ומפיצה נעלי בטיחות מהמותגים המובילים ביותר בעולם כבר 25 שנה. לקראת השנה האזרחית החדשה, עברה החברה למקום חדש והחליטה שזו ה-הזדמנות מצויינת לבצע שינוי משמעותי במיתוג מכל הבחינות. אנחנו שמחות וגאות שצלחנו את הדרך וקלענו בול בפוני גם עם אינטרו. תודה רבה לעירית, סמי, שחף ורותם שנתתם לנו את האמון והאמונה לעצב עבורכם את המיתוג החדש.

למעבר לעמוד לקוח

צרו קשר

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  דילוג לתוכן
  חיזרו אלי בבקשה